Семенівську громаду Новгород-Сіверського району Чернігівської області росіяни обстрілюють ледь не щодня.
8 лютого ракетний удар прийшовся на адміністративну будівлю Ірванцівського торфобрикетного заводу… Тоді загинуло двоє людей, ще двоє потрапили в лікарню.
Підприємство досі оговтується після того злощасного дня, попри все треба працювати далі.
Коли до нашого Клубу надійшло звернення, що заводу потрібен генератор, ми одразу ж попросили про це друзів з Ротарі Клубу Львів Igor Savchykevych, Hennadii Kroichyk.
Й ось генератор вже на місці!
Дякуємо за співпрацю Новгород-Сіверській районній раді та військовій адміністрації.
Разом ми можемо більше!

Залишити відповідь