Мали за честь бути ініціаторами та співорганізаторами важливого в нинішніх реаліях заходу «Інтегрований підхід до тактики ведення бою та тактичної медицини: обмін досвідом українських та канадських інструкторів».
Серед організаторів:
Асоціація учасників російсько-української війни,
Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій,
ДФТГ-4 та наш Ротарі Клуб Київ-Столиця.
Захід проходив сьогодні, 29 квітня, на базі навчально-тренувального центру Добровольчого батальйону «Україна» ім. Семена Палія у м. Біла Церква.
Дякуємо за участь нашим новим друзям – військовим інструкторам з Канади та Америки.
І неабияк пишаємося нашими українськими військовими інструкторами, які й самі вчаться та переймають досвід , водночас, є їм що показати і чому навчити інструкторів світового рівня.
Зазначимо, що з Добровольчим батальйоном «Україна» ім. Семена Палія у нас давня дружба та співпраця, майже з самого початку повномасштабної війни великий обсяг ротарійської допомоги ми спрямовуємо саме їм, тим їхнім підрозділам, які нині на передовій.
Як завжди, на повну, відпрацювала сьогодні й команда проєкту «Будь свідомим – збережи життя».
Вчилися надавати першу медичну допомогу і військові, й пересічні громадяни, дорослі та діти…
Велику зацікавленість викликала сьогоднішня подія серед медіа. Тож чекаємо про це в новинах центральних телеканалів.
Ну, а ми, вже плануємо глобальні грантові проєкти і з канадійцями, і з українськими інструкторами.

Залишити відповідь