Відбувся третій випуск Ротарійського Інституту Лідерства (RLI), який в цьому році гостинно запросив до себе Тернопіль.
Окрім навчальної програми, перед учасниками виступили обраний губернатор Дистрикту 2232 Myron Uhryn, а фінальні відзнаки вручив чинний губернатор Віталій Лесько .
Під керівництвом паст-губернатора Сергія Завадського, який тепер координує RLI в Україні, ротарійці з ріщних клубів країни, онлайн та вживу, успішно виконали затверджену програму та отримали сертифікати, а дехто – Дипломи, це – ті, хто успішно виконали повну тримодульну програму навчання. Серед них – наша чинна президентка Lesya Dzhadan – вітаємо, Леся, друзі з Запоріжжя-Хортиці,.. Елена Сопина Oleg Kosmina Олег Сирик всіх чудових друзів випускників лідерського навчання!
Дякуємо за дружній прийом друзів-ротарійців з Тернополя!
Дякуємо і за чудову тренерську роботу нашого паст-президента Rostyslav Lukach !
До речі, цікава історична деталь: Координатором RLI в Україні є паст-губернатор нашого українського дистрикту Sergii Zavadskyi, який колись теж був президентом нашого клубу!
Правду кажуть, що Ротарі взагалі – одна велика родина 

Залишити відповідь