Близько 40-ка майбутніх стоматологів прийшли на черговий захід, спрямований на отримання студентами теоретичних знань і практичних навичок з надання домедичної допомоги.
У заході взяла участь деканка факультету, професорка Наталія Біденко. Вона підтримала студентів у бажанні оволодіти навичками надання невідкладної допомоги, що особливо важливо під час воєнного стану.
Тренінг складався з теоретичної і практичних частин. Лікар-інтерн Інституту післядипломної освіти Микола Шраменко особливу увагу приділив методам зупинки кровотечі та дотриманню умов особистої безпеки, розповів, як визначити ознаки зупинки серця, порушення дихання.
Насичено та цікаво проходила практична частина заходу: потрібно було подбати про організацію надання допомоги потерпілому, правильно і чітко виконувати рятувальні маніпуляції.

Залишити відповідь