Нагадаємо, що головне гасло кожного ротарійця в світі: «Служіння понад власне Я»
На адресу нашого українського ротарійського Дистрикту 2232 від Ротарі Клубу Атланта та FODAC надійшов великий вантаж зі стравами, готовими до вживання в умовах надзвичайних ситуацій, т.зв. MRE, виробництва США.
Отже, дякуємо @FODAC та виробникам із США, ротарійцям з американського Ротарі Клубу Атланта, а також румуно-американській медичній групі Dr Radu Rotary Zernoveanu (D2241, @Rotary club Bucharest Poenix) за постійну допомогу з перших днів війни.
Дякуємо за логістичну підтримку з боку румунського гуманітарного коридору Ротарі Клубу «Ужгород-Скала» @Rotary club Uzhorod-Scala
(відповідальний @Volodymyr Starosta).
За постійні міжнародні комунікації та співрацю з іноземними донорами вдячні Губернатору нашого українського ротарійського Дистрикту
2232 Віталій Лесько та Медичному підкомітету подолання гуманітарної катастрофи й особисто Медичному Координатору Д2232 Ольга Палійчук!
З тієї кількості, що була в розпоряджені нашого Клубу, ми вже частину відправили захисникам на Донбасі, особливо на Бахмутський напрямок.
Ростислав Лукач 20 ящиків передав Волонтерській групі «Чабанівські мавки», а ті вже разом з маскувальними сітками та окопними свічками відправлятимуть військовим на передову.
Василь Перепадя теж, одразу, як отримав харчування, передав його землякам-захисникам в Бахмут.
Поїхала їжа Новою поштою і до чоловіка нашої Христини Фамової, який теж на передовій на буремному Донбасі.
Нагадаємо, він – лікар і ми збираємо на автівку для його підрозділу! Дивіться інформацію про це в наших попередніх публікаціях. Принагідно, дуже просимо про допомогу! 

Далі – більше!
Ротарі – люди дії!

Залишити відповідь