Сьогодні команда проєкту «Будь
свідомим – збережи життя» провела навчальний тренінг з домедичної допомоги в гімназії N°172 Шевченківського району Києва.
Під час тренінгу вчителі мали змогу
побачити алгоритм виконання серцево-легеневої реанімації за сучасними стандартами, а потім – спробувати і свої сили в
проведенні реанімаційних заходів.
«Будь свідомим – збережи життя» – це про віру в майбутнє нашої держави. Й команда проєкту іде до
цієї мети та прагне навчити ще більше людей першій медичній допомозі.
Будьте свідомими та впевненими в своїх силах!
Слава Україні! 
Микола Шраменко та команда проєкту – молодці!

Залишити відповідь